İletişim Formu

online diyet

online diyet

Diet Time İzmir ekibi profesyonel olarak uzun yıllardır hem yüz yüze hem de online diyet ile hizmet vermektedir. Ofisimize gelme imkanı olmayan danışanlarımız için  online diyet sayesinde zayıflama sürecinizde mesafeleri ortadan kaldırıyoruz. Online diyet ile diyetisyene gitmek için vakit ayıramayan veya yaşadığı şehirde diyetisyene ulaşma imkanı olmayan herkesin yanında oluyoruz. Online diyet programı ile isterseniz evinizde isterseniz iş yerinizde isterseniz binlerce kilometre uzaklıktaki farklı şehirlerde size ulaşıyor ve kilo verme sürecinizi beraber yürütüyoruz.

Ayrıca online diyet sayesinde Dünya’nın her yerine ulaşıyoruz. Yurt dışında yaşayıp, yaşadığı ülkede kendi kültürüne uygun beslenme konusunda zorluk yaşayanlar için alışkanlıklarınıza uygun beslenme planlarını online diyet ile kolaylıkla hazırlıyoruz. Online diyet ile kilo verme sürecinizde kendininizi yalnız hissetmiyorsunuz çünkü Diet Time ekibi bu süreçte her zaman sizin yanınızda.

Görüşmelerimizi telefon ya da bilgisayar üzerinden online olarak gerçekleştiriyor ve sürecinizi başlatıyoruz. Tüm online diyet görüşmelerimiz görüntülü olarak gerçekleşiyor ve detaylı şekilde size uygun diyet programlarınız planlanıyor.

Diet Time ekibi olarak şimdiye kadar yüzlerce danışanımızla beraber online diyet programı üzerinden hedeflenen kilolara ulaşıp,  birçok başarıya imza attık. Siz de eğer kilo verme döneminizi Diet Time İzmir’in uzman diyetisyen kadrosuyla yürütmek isterseniz online diyet programımızdan faydalanabilirsiniz. Online diyet sayesinde siz bize gelemiyorsanız, biz size geliyoruz.